Usługi - Aquavision
Zakładamy akwaria w domu, firmie, restauracjach, hotelach, barach, zakładach pracy oraz dowolnym wybranym i wskazanym przez Państwa miejscu. Doradzamy odpowiednie ustawienie zbiornika oraz przygotowanie miejsca pod jego montaż. Projektujemy akwaria od podstaw z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.
aquavision, serwis akwarium, zakładanie akwarium, serwis Kraków, akwarystyka Kraków
15366
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15366,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Usługi

eqrwer

Kim jesteśmy?

Misją Aquavision jest stworzenie harmonijnej ostoi, będącej odwzorowaniem natury, w Państwa otoczeniu. Nasze akwaria przyciągają uwagę nie tylko dynamiczną grą światła i kolorów, ale również tworzą miłą atmosferę, pozwalając tym samym na głębokie odprężenie. Rozświetlają  wnętrze w którym się znajdują, dodając mu prestiżu. Wszystko to oferujemy Państwu, dołączając naszą pasję i pełen profesjonalizm, by zapewnić usługi najwyższej jakości.

Zespół Aquavision.

Projektowanie i aranżacja

Projektujemy zbiorniki dobierając najlepsze wymiary oraz odpowiedni, kompletny, profesjonalny i sprawdzony sprzęt. Nasze akwaria są wynikiem pasji i wieloletniego doświadczenia połączonego z kreatywnością. Wykonujemy aranżacje zarówno zbiorników zakładanych przez Nas, jak również akwariów już istniejących. Kreujemy podwodny świat zgodnie z wybranym stylem, bądź nurtem akwarystycznym. Interesującym zadaniem jest także odwzorowanie naturalnej niszy ekologicznej charakterystycznego dla rodzimego obszaru danego gatunku ryby. Odpowiednio zaprojektowane i zaaranżowane akwarium to dzieło sztuki, będące efektem artystycznej wizji. Zachęcamy do współpracy architektów, projektantów i dekoratorów wnętrz, deweloperów oraz firmy z branży budowlanej.

Serwis i utrzymanie

Oferujemy Państwu pomoc w utrzymaniu i prowadzeniu zbiorników. Serwisujemy akwaria z troską o zdrowie oraz kondycję roślin jak i ryb oraz innych stworzeń wodnych. Dbamy o prawidłową pracę urządzeń i sprzętu akwarystycznego. Dobieramy odpowiednią dietę w oparciu o ilość ryb oraz ich specyfikację gatunkową, kierując się przy tym bezcennym doświadczeniem i wiedzą. Utrzymujemy stabilność biologiczną zbiornika, dbając o jej prawidłową wydajność. Oddamy Państwu zdrowe, urzekające swym pięknem akwarium, które zachwyci najbardziej wyszukanego obserwatora. Dla Państwa wygody oferujemy usługę serwisowania formie miesięcznego abonamentu dostępnego w trzech rozbudowanych pakietach; podstawowy, rozszerzonym oraz premium.

Zakładanie akwariów

Zakładamy akwaria w domu, firmie, restauracjach, hotelach, barach, zakładach pracy oraz dowolnym wybranym i wskazanym przez Państwa miejscu. Doradzamy odpowiednie ustawienie zbiornika oraz przygotowanie miejsca pod jego montaż. Projektujemy akwaria od podstaw z zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Gwarantujemy bezpieczny start zbiornika oraz jego biologiczną stabilność. Dobieramy obsadę, trzymając się ścisłej zasady zgodności gatunkowej. Zapewniamy bezpieczną aklimatyzację wprowadzanych ryb i innych zwierząt, efektem czego jest zdrowe, stabilne, piękne akwarium.

Konsultacje

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnięcia porady, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferujemy usługi w zakresie doboru obsady, odżywiania roślin, diagnostyki zdrowia, pomiaru parametrów wody, zawartości pierwiastków oraz wiele innych. Zapewniamy miły kontakt oraz fachową i profesjonalną obsługę.